Özel yetkili Panel

Hızlı sunucu desteği ile, iptv hesaplarınız 3 dakika içinde aktif hale getirilerek cihazlarınızda kullanımı için gerekli ayarları yapılmaktadır. Bütün Dünya Kanalları ve Ultra HD içerik kalitesi ile Web Tarayıcınız üzerinden erişebileceğiniz hesabınızı yönetip içerik ve kanalları açıp kapama yetkisine sahip olduğunuz Panelimiz sizlerin emrindedir.

Sürekli Güncel

iptv sektörüne büyük yenilik getirdik, normal sunucular yerine, dünyanın en hızlı, ultra Hızlı ssd depolama alanına sahip, yeni nesil sunuculara geçiş yaparak sistem kaynaklı sorunları yok ettik. Bu hız doğrultusunda, Tüm listeler hergün güncellenir, Takip ettiğiniz filmler, diziler ve kanallara en güncel şekilde ulaşabilirsiniz.

Android Sistemlere uyumlu

Android telefonlar, Android TV'ler, Android box cihazlar için Yüksek performans ile kaliteli destek sağlamaktayız, özel optimizasyon işlemleri yapılan güçlü sunucularımız, sayesinde 4.5G ve wifi bağlantısında kusursuz iptv kalitesini aktarıyoruz.

iOS ve MacOSX Sistemlere uyumlu

Apple telefonlar ve bilgisayarlar için %100 uyum ve performans gösteren iptv yayınlarımız, Web Panel arayüz desteği ve kolay kurulum özellikleri sayesinde, her cihazda daha kolay izleme seçenekleri ile birlikte piyasaya sürülmüştür.

ip tv
01.

iptv Nedir ?
İzlemek için ne gerekir ?

Evinizi işgal eden çanak antenler olmadan, Televizyonlarınızda ya da taşınabilir mobil cihazlarınızda kullanabildiğiniz, internet bağlantısı üzerinden tüm dünya kanallarını ve güncel film- dizileri sizlere ulaştırabildiğimiz paylaşım platformunun genel adıdır. Yayınlarımızı ve içeriklerimizi güncel şekilde takip edebilmeniz için, özel olarak üretilmiş Android Box cihazları, Smart TV, Windows, MacOSX, Linux işletim sistemli bilgisayar, Mobil telefonlar, MAG Cihazları, Xtream destekli Uydu alıcılar.. Cihazlarından birine sahip olmanız gerekiyor.

02.

İzlemek için, internet hızım yeterli mi ?

iptv nasıl izlenir ?kaliteli ve kesintisiz izleme yapabilmeniz için, 8-10 Megabit başlangıç aralıgında olan, kablosuz bağlantı kullanılıyor ise , Güçlü Wifi sinyallerine sahip internet ağınızın olması gereksinimlerdir. Ayrıca xtream destekli uydu cihazlarında bağlantınızın muhakkak kablolu olarak yapılmasını öneriyoruz. Üstün kapasiteli sunucularımız kaynaklı olarak donma ya da takılma gibi problemleri yaşamayacağınızı garanti ederiz. Donmayan iptv hangisi diye araştırmanıza gerek kalmayacaktır.

03.

Ne zaman aktif olur ?
Test yayını ile abonelik içeriği aynı mı ?

Paketler sayfamızda bulunan iptv paketlerimizden birisini satın aldığınızda, Canlı destek ekiplerimiz sizlere en geç 5 dakika içinde abonelik bilgilerinizi ileterek gerekli ayar ve kurulum işlemlerini gerçekleştiriyorlar, ayrıca kategori liste düzenleme gibi taleplerinizi destek ekiplerimize iletebilirsiniz. Bu isteklerinizde kısa bir süre içerisinde çözüme ulaştırılacaktır. Sizlere ilettiğimiz test yayınları, abonelerimizin ve yayınlarımızın bulunduğu ana sunucu üzerinde oluşturulan geçici hesaplardır. Yani test yayınları ile abonelik yayınları arasında herhangi bir fark söz konusu değildir.

04.

Sistem ne kadar güvenilir ?

Her sektörde olduğu gibi, bu sektörde de işini doğru yapanlar kadar, çürük elmalar da bulunmaktadır. iptv satın almadan önce şikayet sitelerinde ve forumlarda detaylı araştırmalar yapmanızı tavsiye ederiz. 22.000 sayısının üzerine çıkan saygıdeğer abonelerimiz için, gece gündüz demeden kaliteli hizmet göstermeye itina ile önem veriyoruz.

05.

iptv yasak mı ?

iptv yayınlarında telif hakkı bulunan içeriklerin barındırılması ve yayınlanması, içerik sahibi firmalar için sorun oluşturmaktadır, bu durumda yasak olan konu iptv yayını değil, içeriklerin iptv firmaları tarafından izinsiz bir şekilde dağıtılmasıdır.

06.

içerikler ve kanallar güncelleniyor mu?

iptv kaç kanal var ? İçerik yönetimi ekiplerimiz mesai saatleri boyunca yoğun bir tempo ile yeni çıkan içerikleri sizler için hızlı bir şekilde sunuculara ekleyerek yayına hazır hale getirmektedirler. Ayrıca özel isteklerinizi destek hattımızdan ileterek kısa bir süre içerisinde talep ettiğiniz içerik veya kanalın sisteme eklenmesini sağlayabiliyorsunuz.En iyi iptv Paketini Satın Al.

Hemen Satın AL

Üstün Güvenlik sistemi

Kaliteli yayıncılık, yüksek güvenlikli sunucular gerektirir, güvenlik sistemimiz 2020 yılında piyasaya çıkan Ultra Server Protection 7.0 ile korunmaktadır.

Otomatik Bağlantı optimizasyonu

Bağlantı hızınızdaki dalgalanmalardan etkilenmemeniz için, özel optimizasyon sistemimiz ile otomatik çözünürlük ayarlarını aktif edebilirsiniz.

Gizlilik Koruması

Sistemlerimize bağlantı kurduğunuz, ip adresleriniz, satın alım yaptığınız kişisel bilgileriniz. Özel güvenlik protocollerimiz ile gizlenmektedir.

Eğitimli teknik servis

Teknik servis ekiplerimiz, sizlere en doğru ve güncel bilgileri aktarabilmek için sürekli araştırma ve geliştirme çalışmaları yapmaktadırlar.

en kaliteli iptv iptv nedir

Hakkında

iptv, internet protocol television kelimelerinin birleşiminden oluşur. Tabiki bu kelime birleşimi aslında bize iptv nin altyapısı hakkında bilgi veriyor. iptv nin altyapısının altında mutlaka bir internet altyapısı olması gerekiyor. aslında yapılan iş televizyon yayıncılıgının internet ortamından geçmesi durumudur. yani uydudan değil karasal yayından değil antenden değil , internet ortamından gelen televizyon yayıncılıgına iptv diyoruz. tabi orada dikkat edilmesi gereken çok önemli bir husus var, birincisi internetin genel çalışma şekli ile televizyonun genel çalışma şekli birbirinden biraz farklı , televizyonda broadcast dediğimiz bir durum söz konusu burada yayıncılık bir noktandan çıkıp milyonlarca insana ulaşıyor. Fakat internet ortamında One-to-one communication denilen birebir iletişim söz konusudur. Yani yayın alan tüm abonelerimize ayrı ayrı portlardan güvenli yayın vermek durumundayız.

Yüksek Kaliteli Paketlerimiz

1 AYLIK ABONELİK

  • 49

Ultra HD Çözünürlük
Film ve Dizi Arşivi
Binlerce içerik
Anında Aktivasyon
Tüm Dünya Kanalları
Kaliteli Hizmet

Satın Al

3 AYLIK ABONELİK

  • 109

Ultra HD Çözünürlük
Film ve Dizi Arşivi
Binlerce içerik
Anında Aktivasyon
Tüm Dünya Kanalları
Kaliteli Hizmet

Satın Al

6 AYLIK ABONELİK

  • 149

Ultra HD Çözünürlük
iptv Web Panel
Film ve Dizi Arşivi
Binlerce içerik
Anında Aktivasyon
Tüm Dünya Kanalları
Kaliteli Hizmet

Satın Al

12 AYLIK ABONELİK

  • 209

Ultra HD Çözünürlük
iptv Web Panel
Film ve Dizi Arşivi
Binlerce içerik
Anında Aktivasyon
Tüm Dünya Kanalları
Kaliteli Hizmet

Satın Al

Yıllardır kullandığım iptv yayıncısı Santral iptv' ye bu kadar kaliteli hizmet ve donmayan çok iyi görüntüye sahip yayınlar için teşekkür ediyorum.İyi Seyirler herkese...

Fiyat ve performans açısından gerçekten mükemmel olan nadir platformlardan birisi, hiç düşünmeden tercih edebilirsiniz.

Önce bir aylık deneme amaçlı satın almıştım 1 hafta geçmeden üzerine 12 ay ilave aldık problem yaşamıyoruz, yaşarsakta yardımcı oluyorlar..

içerikler ve kanallar çok net ve kaliteli güzel kanallar var başka platformdanda alıp kullanmıştım ama artık sadece buradan alıyorum.

Güncellemeler

kaliteli iptv
847 Adet yeni içerik eklendi.
iptv paket
22 Adet Server Eklendi.
iptv test
Eylül 2020 iptv Güncellemesi Tamamlandı.

Sistemimiz

iPTV Yayınlarımız yüksek sunucu kapasitesi ile zirvede yer almaya devam etmektedir, Dünyanın tüm içeriklerini kesintisiz ve kusursuz bir şekilde, siz iPTV Santral kullanıcıları için sunmak adına gece gündüz çalışıyoruz. iptv destekli tüm cihazlara uyum sağlayan sistemimiz, kullanıcı dostu arayüzümüz ve donmaya karşı kullandığımız üst düzey paneller ile hizmetinizdeyiz. Santral iptv, yüksek hızları destekleyen ve geniş depolama alanına sahip sunucularla, yayıncılık sektöründe vazgeçilmez bir noktaya ulaşmıştır. Teknoloji değişimleri ile güncel halini alan Santral iptv, Ultra SSD depolama alanlarını destekleyen yapısı ve geniş paylaşım seçenekleri ile internetiniz aracılığıyla sizlere ulaşmaktadır. Santral iptv ile tüm dünya yayınlarını, ve güncel içerikleri sizlere en hızlı ve sorunsuz şekilde ulaştırıyoruz. iptv destekleyen tüm cihazlarda ( Smart TV, Bilgisayar, Android ve IOS Akıllı telefon, Android iptv Box, Smart iptv Mag cihazları, Xtream Destekli uydu cihazları,Linux Tabanlı ve MacOSX tabanlı bilgisayarlar..) izleyebilirsiniz. Güçlü sunucu altyapılarımızın yanı sıra, iptv hakkında sürekli bilgi alabileceğiniz iptv yayınlarımızın kurulumları hakkında destek talep edebileceğiniz, Santral iptv destek ekibimiz ile yanınızdayız. Uzmanlık ve iletişim, çözüme odaklı yaklaşım. iptv hizmetleri için çok önemli etkenler. Satın aldığınız iptv hizmetini abonelik süresince en sorunsuz ve mükemmel şekilde kullanmanız için destek hattımızı 24 saat açık tutuyoruz. Siz paketi satın aldığınız da aynı zamanda bu hizmete de sahip oluyorsunuz. Sunucu bakım ekibimiz 30 binin üzerindeki içeriği barındıran iptv sunucularını sürekli diri ve güncel tutmak için uyum ve dikkat içerisinde vazifelerini yapıyorlar.Deneme hesaplarımız ve satın almış olduğunuz iptv abonelikleriniz için, Tüm iptv destekleyen cihazlar üzerine uzak kurulum desteği sağlamaktayız. Sayfamızın iptv kurulum ve destek bölümünde yer alan bilgileri incelediğinizde,içerikler sorunlarınıza çözüm olmuyorsa eğer, teknik destek ekiplerimizden yardım almayı unutmayınız. iptv yayınlarımızı sağlıklı izleyip donma veya takılma yaşamamak için öncelikle 8 Megabit ve üzeri internet bağlantı hızına sahip olmanız gerekmektedir, evinizde bulunan kablosuz internet dağıtıcıları ile izlemiş olduğunuz iptv yayınlarımız, wifi sinyallerinin, zayıflaması sebebiyle zaman zaman sıkıntılar yaşatmaktadır. iptv yayınlarını sağlıklı bir şekilde izleyebilmeniz için, güçlü bir wifi dağıtıcısı ve wifi dağıtıcısına yakın mesafede konumlanan, iptv cihazı önermekteyiz.Santral iptv olarak Yayınlarımızda kusursuz kaliteyi ön planda tutuyoruz. Yüksek çözünürlük, bağlantı kalitesi ve kesintisiz hizmet ilkeleri ile inşa edilen firmamız iptv sektöründe 8 yıldır iptv ekipmanları ve yayınlarını sunmaya devam ediyor. En güncel içeriklerimiz, gecikme ve donma yaşatmayan canlı yayınlarımız ile sizlerleyiz. Paketlerimizden birini satın almadan önce, online destek hattımızdan iptv test yayını talep edin. İçeriklerimizi ve canlı kanallarımızı kontrol edin, kaliteden emin olduktan sonra güvenli ödeme sayfasına geçiş yaparak iptv aboneliğinizi başlatın. Tüm içerikler sürekli güncel tutularak sizleri takip ettiğiniz içerikler ve kanallardan kesinlikle mahrum bırakmıyoruz. Santral iptv ailesini tercih ettiğiniz için teşekkür eder, iyi seyirler dileriz.Dünyanın en hızlı sunucularına bağlanarak iptv kalitesinde en son teknoloji ile yayınlarımızı donma ve kasma problemleri olmadan izleyebilirsiniz.iptv yayıncılığı emek ve özveri isteyen çalışmalar gerektirir, kullanıcı sayılarını aşmadığımız üstün performanslı sunucularımız bakımlarını devamlı ve itina ile yapıyoruz. iptv piyasasında farklı firmalardan test yayını veya abonelik almış devam eden süreçte memnuniyet duymamış olabilirsiniz. Bu durumda lütfen önyargılı olmadan önce iptv yayınlarımızı deneyiniz. Kaliteyi ve farkı görebileceğiniz santral iptv yayınları siz kullanıcılarımız için güncellenmeye ve güçlendirilmeye devam edecektir.


Bize ulaşın

Kurulum


GSEiptvPlayer iPTVSmarters iPTVExtreme Smartiptv Ssiptv Setiptv Netiptv Duplexiptv Next 2053

-Android Sistemler-


1- GSE Smart iptv Player1- Android Mobil telefonlarda yayınlarımızı izleme yöntemlerinden birisi olan GSE Smart iptv uygulamasını indirin.
2- Uygulamayı açın ve sol üst menüden Uzaktan Oynatma Listelerine giriş yapın.
3- Artı (+) butonuna dokunun.
4- M3U URL ekle kısmına girin.
5- Playlist adı kısmına Santral iptv yazın.
6- Çalma listesi bağlantısı kısmına size gönderdiğimiz m3u_plus linki kopyalayıp yapıştırın.
7- Bilgileri yazdıktan sonra EKLEMEK kısmına tıklayın ve kaydedin.
8- Santral iptvadında kaydettiğiniz kısmın üzerine tıklayın. m3u_plus link ile kurulum yaptığınız için listeniz kategorik bir düzende karşınıza çıkacaktır. İzlemek istediğiniz kategoriye girip kanala tıklarsanız yayın açılacaktır. İyi seyirler dileriz.2- iptv Smarters proUygulamayı açın ve gelen uyarıyı kabul edin.
Login with Xtream Codes API ( Xtream Kodları API'sı ile giriş yapın) bölümüne giriş yaptığınızda sizden kullanıcı bilgilerini girmeniz istenecektir.
Any Name (Herhangi bir isim) : Santral iptv
username (Kullanıcı Adı) : Kullanıcı Adınız
password (Şifreniz): Şifreniz
URL : Santral iptv'den size iletilen Xtream URL adresi.
Kullanıcı Ekle butonuna dokunun ve yayınların keyfini çıkarın...3- iptv ExtremeKendiniz Yüklemek istiyorsanız.
---------------------------------
TV'nizde ya da Android cihazlarınızda yüklü olan iptv extreme programını çalıştırın, ekranda gördüğünüz MAC Adresini
https://iptvsantral.com/iptv/iptvextreme.php adresinde bulunan ve "MAC Address" yazan sütuna girin,
hemen ardından Sizlere gönderdiğimiz, M3u Plus linkini "Playlist Link" bölümüne yapıştırın.
Playlist Name bölümüne "Santral iptv" yazın. "Save" Bağlantısına Tıklayın,
cihazınızdaki programı kapatıp açtığınızda yayınlar yüklenecektir.
---------------------------------
Canlı Destek Hattımızdan yükletmek istiyorsanız.
---------------------------------
Android cihazlarda izleme yöntemlerinden biri olan iPTV Extreme:
Uygulamasını indirin ve çalıştırın. Programı çalıştırdığınızda Ekranda görünen MAC Adresini
bize iletin ve yayınlarımızı aktaralım.-SMART TELEVİZYONLAR-


Başlarken


Smart Tv lerinizde iptv yayınlarımızı rahatlıkla izleyebilmeniz için, Smart iptv, SSiptv, Setiptv, Netiptv, Duplex iptv yazılımlarını önermekteyiz.
Smart Tv nizin öncelikle internet bağlantısının yapıldığından ve internet hızınızın 6 Megabit ve üzerinde bulunduğundan emin olunuz.
Smart Tv nizde, iptv izleme desteği sağlayan hangi program bulunmaktadır. ?
Eğer Herhangi bir program yüklü değil ise, uygulama yükleme merkezinden, "iptv" şeklinde arama yapınız.
Çıkan uygulamaları bizimle paylaşın, sizin için uygun olan izleme programını seçelim.1- Smart iptvKendiniz Yüklemek istiyorsanız.
---------------------------------
TV'nizde Smart iptv programını çalıştırın,
ekranda gördüğünüz MAC Adresini https://iptvsantral.com/iptv/smart.php adresinde bulunan ve "MAC" yazan sütuna girin,
hemen ardından Sizlere gönderdiğimiz, M3u Plus linkini "URL" bölümüne yapıştırı
n. Sağ tarafta aşağıdan "Ben Robot Değilim" Bağlantısını Tıklayın " Send butonuna basın.
TV nizde, programı kapatıp açtığınızda yayınlar yüklenecektir.
---------------------------------
Canlı Destek Hattımızdan yükletmek istiyorsanız.
---------------------------------
Smart iptv programını, Smart tv nize yükleyiniz, programı çalıştırdıgınızda ekranda görmüş olduğunuz cihazınıza özel mac adresini bizlere iletin,
3 dakika içerisinde yayınınız aktif edilecektir.2- SSiPTVKendiniz Yüklemek istiyorsanız.
---------------------------------
TV nizdeki SS IPTV uygulamasının Ayarlar/Genel sekmesinde Kod Al butonuna tıklayarak kod alın, Bilgisayarınızdan ya da mobil cihazlarınızdan, https://ss-iptv.com/en/users/playlist adresine giriş yapın "Enter Connection Code" bölmesine kodu girin Add Device butonuna basın. External Playlist bölümündeki bağlantı kısmına bizden aldığınız m3u_plus kategori edilmiş linki yapıştırın ,SANTRAL iPTV ismi verin ve kaydedin. Save butonuna basın, Disconnect butonuna basın. Televizyondaki Programı kapatıp açtığınızda ana ekranda ,SANTRAL iPTV yazan bir buton göreceksiniz giriş yapınız.
---------------------------------
Canlı Destek Hattımızdan yükletmek istiyorsanız.
---------------------------------
SSIPTV TV nizdeki SS IPTV uygulamasının Ayarlar/Genel sekmesinde Kod Al butonuna tıklayarak kod alabilirsiniz. Kodu bize iletin ve yayın yüklemesini gerçekleştirelim. Programı kapatıp açtığınızda ana ekranda santral iptv yazan bir buton göreceksiniz giriş yapınız.3- SetiptvKendiniz Yüklemek istiyorsanız.
---------------------------------
Set iptv programını yükleyin, programı açtığınızda ekranda görünen özel mac adresini Bilgisayarınızdan ya da akıllı telefonlarınızdan, https://cms.manage-setiptv.com/set.app adresine giriş yaparak TV MAC* bölümüne giriş yapınız Ben Robot değilim doğrulamasını geçiniz. M3u URL * bölümüne bizden almış olduğunuz M3u_Plus linkini giriniz. Yukarıdan Send butonuna basarak yükleme işlemini tamamlayınız. Programı kapatıp açın yükleme işlemi gerçekleşmiş olacaktır.
---------------------------------
Canlı Destek Hattımızdan yükletmek istiyorsanız.
---------------------------------
Set iptv programını, Smart tv nize yükleyiniz, programı çalıştırdıgınızda ekranda görmüş olduğunuz cihazınıza özel mac adresini bizlere iletin, 3 dakika içerisinde yayınınız aktif edilecektir.4- NetiptvKendiniz Yüklemek istiyorsanız.
---------------------------------
Net iptv programını yükleyin, cihazınıza özel mac adresini Bilgisayarınızdan ya da akıllı telefonlarınızdan, https://www.netiptv.eu/upload adresine giriş yaparak UPLOAD M3U/URL kısmına giriniz. Ben Robot değilim doğrulamasını geçiniz. Add List butonuna basınız. URL 1 bölümüne Santral iptv den almış olduğunuz M3u_Plus linkini yapıştırınız ve Add list yeşil butona tıklayınız. Programı kapatıp açtığınızda yükleme işlemi gerçekleşmiş olacaktır.
---------------------------------
Canlı Destek Hattımızdan yükletmek istiyorsanız.
---------------------------------
Net iptv programını, Smart tv nize yükleyiniz, programı çalıştırdıgınızda ekranın sol alt kısmında görmüş olduğunuz cihazınıza özel mac adresini bizlere iletin, 3 dakika içerisinde yayınınız aktif edilecektir. Ardından programı kapatıp açabilirsiniz.5- Duplex iptvKendiniz Yüklemek istiyorsanız.
---------------------------------
Programı çalıştırdıgınızda görmüş olduğunuz "Device id" ve "Device Key" bilgilerini https://edit.duplexiptv.com/ adresine giriş yaparak gerekli alana giriniz. Manage Playlist butonuna tıklayın. Gelen ekranda Add Playlist butonuna tıklayın, Playlist Name : Santral iptv Playlist Url (.M3U or .M3U8) : Bizden aldığınız M3u_Plus Linki. Bilgileri girdikten sonra, Ben Robot değilim bağlantısına tıklayın ve Save deyin. Artık Televizyonunuzda Santral iptv yayınını görebileceksiniz.
---------------------------------
Canlı Destek Hattımızdan yükletmek istiyorsanız.
---------------------------------
Duplex iptv programını, Smart tv nize yükleyiniz, programı çalıştırdıgınızda görmüş olduğunuz "Device id" ve "Device Key" bilgilerini bizlere iletin, 3 dakika içerisinde yayınınız aktif edilerek size haber verilecektir. Ardından programı kapatıp açabilirsiniz.

-XTREAM UYDU CİHAZLARI-


Öncelikle


Xtream destekli uydu cihazları , genel olarak birbiriyle aynı mantıkta çalışır. Çoğu için geçerli olan Xtream iptv menüsünden kullanıcı adı şifre URL ve port bilgilerinizi giriş yaparak yayınları açabilirsiniz. Bu konuda çok kullanılan cihazlar için Kurulum bilgilerini aktarıyoruz.1- Next 20531- Menü butonuna basarak Xtream iptv bölümüne giriniz.
2- Size ilettiğimiz Xtream URL, Kullanıcı adı ve şifreyi ekrandaki bölümlere giriniz.
3- Kumandadan kırmızı (kaydet) tuşuna basın. Yayınlar yüklenecektir.